Salon fryzjerski Jean Louis David mieści się w Galerii Katowickiej, na poziomie -1, naprzeciwko sklepu CCC. Oferujemy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn. Na miejscu można również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Na terenie galerii dostępny jest parking dla klientów, z bezpłatnym postojem przez pierwsze 2 godziny. Zarówno salon, jak i galeria są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na terenie salonu oraz galerii można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi. Do salonu można również wygodnie dojechać komunikacją miejską. Galeria Katowicka jest bezpośrednio połączona z dworcem autobusowym i kolejowym.
Godziny otwarcia:
| Dzisiaj | 09:00 - 21:00 |
| Jutro | Zamknięte |
| Poniedziałek | 09:00 - 21:00 |
| Wtorek | 09:00 - 21:00 |
| Środa | 09:00 - 21:00 |
| Czwartek | 09:00 - 21:00 |
| Piątek | 09:00 - 21:00 |
| Sobota | 09:00 - 21:00 |
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Wspaniala profesjonalna obsluga jak zawsze. Dobrze dobrana porada. Zawsze uwzglednienie prosb i preferencji klienta. Dlatego wierna salonowi w Galerii Katowickiej od lat. Dzis ogromne podziekowania dla Pani Magdy. Zycze wszystkiego dobrego. Do nastepnego razu. Jaonna
Byłam niedawno w tym salonie ,obcinała mnie fryzjerka Tatiana. Jestem bardzo zadowolona. Zawsze wychodząc z tego salonu ,jestem zadowolona z cięcia.
Bardzo zależało mi na dobrym cięciu z uwagi na moje długie i gęste włosy. Byłam klientką Pani Agaty, od profesjonalnego doradztwa po pięknie obcięte włosy do wspaniałej, miłej i ciepłej obsługi. Jestem już miesiąc po wizycie, włosy układają się idealnie i czuję się w nich jak dama. Nigdy nie byłam u lepszego fryzjera, polecam ❤️
Polecam salon. W niedzielę handlowa szybka akcja 🥳i jestem bardzo bardzo zadowolona miła obsługa i pewna ręka. Polecam z całego serca 💐💐👌
Serdecznie polecam wszystko na najwyższym poziomie a w szczególności Panią Agatkę królową wszelkich blondów 😍 Złota kobieta, całuję stała klientka ❤️
Byłam na wizycie z włosami spalonymi i zielonymi z 4 roznymi odcieniami z zolci po czarny zielony i szary wyszlam z pieknym jasnym blondem i zdrowszymi^^ wlosami! Bardzo polecam szczegolnie stosunek jakosci do ceny bo nie placilam duzo za naprawienie zlej fryzury! Panie robią naprawde coś z niczego💞
Chodzę do Pani Magdy regularnie i nigdy nie byłam rozczarowana, wręcz przeciwnie, zawsze zadowolona i młodsza o 10 lat:) Jest najlepszą stylistką fryzur jaką poznałam, zawsze profesjonalna, uśmiechnięta, życzliwa, potrafi doradzić w każdym temacie dotyczącym włosów i nie tylko!!! Bardzo polecam ten salon, panuje tutaj miła atmosfera, Panie dbają o komfort klienta, w tle płynie relaksująca muzyka, zawsze na czas bez opóźnień:)
Polecam Panią Wiktorię. Trafiłam przypadkowo i nigdy nie miałam lepiej obciętych włosów. Będę wracać na pewno. ☺️
Nie wykonujemy usług na włosach przedłużonych, założonych w innych salonach.
Monika Sawicz
Serdecznie polecam Panią Magdę za profesjonalne rozjaśnienie i tonowanie włosów! Kolor wyszedł przepiękny, równomierny i idealnie dopasowany do mojej urody. Pani Magda dokładnie wysłuchała moich oczekiwań, doradziła najlepsze rozwiązanie i zadbała o kondycję włosów. Efekt jest naturalny, a włosy lśniące i miękkie. Na pewno wrócę na kolejną wizytę!